Background

HAKKIMIZDA

Dünden Bugüne

BARIŞ İNŞAAT

1968 yılından beri ticari geçmişe dayalı, bilgi ve deneyimlerimiz üzerine kurulu projelerimizle, konut alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Sektörün klişelerini değiştirmek için gerekli olan her şeye sahibiz.

Müşteri memnuniyetini esas alarak, bugüne kadar geliştirip hayata geçirdiği projeleri başarı ile tamamlamıştır. Geçmiş deneyimlerinden baz alan ticari itibar ve tecrübenin desteği ile ilerlemeye ve sizi düşünmeye devam ediyoruz... Her seferinde bir öncekinden daha yenilikçi, daha yaratıcı ve en az diğerleri kadar kaliteli bir projeyle yolumuza devam ediyoruz. Projeleri gerçekleştirme şeklimiz birbirini güçlendiren değerlerin kalıcı olarak uygulanmasına dayanmaktadır: Yenilik, Kalite, Öngörü... Barış İnşaat olarak 1968 yılından bugüne deneyimimizle hayallerinizin ötesine imzamızı atıyoruz.

MİSYONUMUZ

İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek.

VİZYONUMUZ

İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek Kocaeli'de öncü ve Türkiye'de model bir kurum olmak.