Background

BAŞKANIN MESAJI

Background

68’lı yıllardan bu yana inşaat sektöründe proje geliştiriyoruz. Fark yaratmak için kolay göze alınamayacak yöntemleri bile cesaretle benimseyerek hayata geçiriyoruz. Her katın, hatta her dairenin diğerinden farklı üretildiği projelerimizde sadece dış cephe değil iç mekanlar da tıpkı bir mücevher gibi işleniyor. Baş döndürecek, mimaride bir landmark (dönüm noktası) olarak anılacak eserler üretiyoruz..

Deneyimli, dinamik, modern ve yenilikçi anlayışımızla niteliği yüksek projeleri oluştururken tüm ekibimizle yaptığımız işe değer katmakta, bunu yaparken de güvenliği ve konforu en üst seviyede sunmaktayız. Değişen yüzüyle inşaat sektöründe bir marka olan BARIŞ İNŞAAT YAPI ailesi olarak bizler her zaman prestijli, yatırım değeri yüksek, mutluluk sunan projeler oluşturmayı ve yeni yatırımlar yaparak yeni istihdam alanları sağlamayı hedefliyoruz.

BARIŞ İNŞAAT YAPI olarak bundan sonra da insanlara hak ettiği sağlıklı konutları ve çevreyi sunacağına inandığımız çeşitli projelerde yer almaya devam edeceğiz.

HÜSEYİN BARIŞ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

facebook