BAŞKANIN MESAJI - Barış İnşaat Yapı | Gölcük - KOCAELİ

+90 (262) 414 38 68
İçeriğe git
  BAŞKANIN MESAJI
Barış İnşaat Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Barış

 
68’lı yıllardan bu yana inşaat sektöründe proje geliştiriyoruz. Fark yaratmak için kolay göze alınamayacak yöntemleri bile cesaretle benimseyerek hayata geçiriyoruz. Her katın, hatta her dairenin diğerinden farklı üretildiği projelerimizde sadece dış cephe değil iç mekanlar da tıpkı bir mücevher gibi işleniyor. Baş döndürecek, mimaride bir landmark (dönüm noktası) olarak anılacak eserler üretiyoruz.

Deneyimli, dinamik, modern ve yenilikçi anlayışımızla niteliği yüksek projeleri oluştururken tüm ekibimizle yaptığımız işe değer katmakta, bunu yaparken de güvenliği ve konforu en üst seviyede sunmaktayız. Değişen yüzüyle inşaat sektöründe bir marka olan BARIŞ İNŞAAT YAPI ailesi olarak bizler her zaman prestijli, yatırım değeri yüksek, mutluluk sunan projeler oluşturmayı ve yeni yatırımlar yaparak yeni istihdam alanları sağlamayı hedefliyoruz.

BARIŞ İNŞAAT YAPI  olarak bundan sonra da insanlara hak ettiği sağlıklı konutları ve çevreyi sunacağına inandığımız çeşitli projelerde yer almaya devam edeceğiz.
Hüseyin BARIŞ
YÖNETİM KURULU BAŞKAN
Tüm Hakları Saklıdır © 2019  Barış İnşaat Yapı Barış İnşaat Yapı , Projelerde Değişiklik  Yapma Hakkına Sahiptir.
Bizi takip edin
Çiftlik mah. Saka Cad.
No : 24 Gölcük / Kocaeli
0262
414 38 68
İçeriğe dön